Sanser Tampere

Puhelin 026 229 300

Kolmihaarankatu 2 D
33330 Tampere

Esittelytila avoinna
ma-pe 8–16 ja sopimuksen mukaan
Tutustu esittelytilaan
Katso sijainti kartalta

Sanser Pori

Puhelin 026 229 100

Rautatienpuistokatu 2
28130 Pori

Esittelytila avoinna
ma-pe 8–16 ja sopimuksen mukaan
Tutustu esittelytilaan
Katso sijainti kartalta

Sanser Helsinki

Puhelin 026 229 400

Fashion House
Mikkolantie 1 A
00640 Helsinki

Esittelytila avoinna
ma-pe 9-17 ja
sopimuksen mukaan
Tutustu esittelytilaan
Katso sijainti kartalta

Sanser Turku

Puhelin 044 7570 631

Gatorade Center
Artukaistentie 8
20210 Turku
(käynti TPS:n junioritoimiston kautta)

Esittelytila avoinna ma-pe 8-16 ja sopimuksen mukaan
Katso sijainti kartalta

Sanser Tampere

henkilo

Sami Nieminen
myyntijohtaja
0400 732 331
sami.nieminen@sanser.fi

henkilo

Marko Helevirta
myyntipäällikkö
050 912 5300
marko.helevirta@sanser.fi

henkilo

Piia Korpi
(äitiyslomalla)
myynti
044 049 5526
piia.korpi@sanser.fi

henkilo

Juha Ristimäki
myynti, seuratuotteet
040 738 9174
juha.ristimaki@sanser.fi

henkilo

Tarja Ryttyläinen
myynti
044 757 0630
tarja.ryttylainen@sanser.fi

henkilo

Joni Arponen
myynti
044 236 2308
joni.arponen@sanser.fi

henkilo

Pasi Määttänen
myynti
044 7570 065
pasi.maattanen@sanser.fi

henkilo

Kati Nieminen
toimitusjohtaja
0400 838 722
kati.nieminen@sanser.fi

henkilo

Kirsi Kivelä
talousassistentti
044 757 0020
kirsi.kivela@sanser.fi

henkilo

Soile Manninen
myyntiassistentti
044 049 5534
soile.manninen@sanser.fi

henkilo

Johanna Mäkinen
myyntiassistentti
044 049 5542
johanna.makinen@sanser.fi

henkilo

Satu Hahtokari
myyntiassistentti
044 757 0602
satu.hahtokari@sanser.fi

Sanser Pori

henkilo

Emilia Raitanen
myyntipäällikkö
044 752 5839
emilia.raitanen@sanser.fi

henkilo

Pekka Kosonen
avainasiakaspäällikkö
050 572 3521
pekka.kosonen@sanser.fi

henkilo

Markku Tähtinen
myynti
040 576 0717
markku.tahtinen@sanser.fi

Sanser Helsinki

henkilo

Riku Autio
myyntipäällikkö
050 590 0764
riku.autio@sanser.fi

Sanser Turku

henkilo

Piritta Metsälä
myynti, TPS fanituotteet
044 757 0631
piritta.metsala@sanser.fi